Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny Sp. z o.o. Technopark Pomerania w Szczecinie oraz Park Technologiczny SA w Koszalinie serdecznie zapraszają uczennice gimnazjów
z województwa zachodniopomorskiego do udziału w bezpłatnych warsztatach  „Wybór drogi zawodowej – czyli obalamy stereotypy”. Warsztaty edukacyjne realizowane w ramach projektu „ICT (B)usiness to(2) (E)ducation czyli modernizacja oferty kształcenia zawodowego szkół o profilu informatycznym w powiązaniu z potrzebami lokalnego/ regionalnego rynku pracy”.

Celem spotkania jest przybliżenie uczennicom gimnazjum metod coachingowych pozwalających na zmianę myślenia w stosunku co do wyboru przyszłej ścieżki kariery.  Szkolenie ma pokazać  jak ważne w naszym życiu są nasze wartości, jak istotne jest ustalanie celów (jak planować, organizować i kontrolować) oraz jak za pomocą prostych ćwiczeń coachingowych wyjść z tzw. strefy komfortu.

Zakres warsztatów:

  1. Wartości a cele w wyborze zawodu (ćwiczenia)
  2. Coaching – czym jest, jak może pomóc w podejmowaniu życiowych decyzji, jak się go stosuje (przykładowa sesja coachingowa, dyskusja, uświadomienie konieczności wyjścia poza schemat)
  3. Model GROW oraz techniki coachingowe.

Warsztaty edukacyjne odbędą się w Parku Technologicznym w Koszalinie, ul. Partyzantów 17
w dniach: 17-18 marca 2015 r., w godzinach popołudniowych (od 1500 do 1900). Grupa gimnazjalistek liczy 10-12 osób i uczestniczy w jednym dniu zajęć.

Prowadząca:
dr Katarzyna Niedzielska-Czyż, ICC – wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie naucza studentów i słuchaczy szeroko rozumianego prawa cywilnego. Trener Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. W 2011 roku została certyfikowanym coachem. Po wielogodzinnych doświadczeniach jako coach i trener wie, że to w człowieku tkwi największa siła i czasem jedyne czego potrzeba to iskierki by zapalić płomień.

Z uwagi na duże zainteresowanie wymagane jest wcześniejsze potwierdzenie udziału. Zgłoszenia do 6 marca br. przyjmuje Koordynator projektu Jolanta Balicka, tel.: 602-813-084, mail: jbalicka@spnt.pl. W załączeniu formularz, który winien być podpisany przez delegującą szkołę gimnazjalną oraz rodzica/ opiekuna.

Do pobrania:

FacebookTwitterGoogle PlusMore...