19 marca, zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem szkolnictwa zawodowego oraz  procesem transferu wiedzy ze świata biznesu do edukacji na panel pod tytułem:„Nowoczesny model kształcenia zawodowego ICT – współpraca biznesu z edukacją”.

W trakcie spotkania Pani Urszula Pańka – Dyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Doskonalenia Zawodowego przyjrzy się szkolnictwu zawodowemu w naszym województwie,  Pani Janina Rosiak z Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Szczecinie powie o zmianach w szkolnictwie zawodowym od 2012 r. i wynikających z nich korzyściach, a Pani Elżbieta Moskal – Dyrektor Zachodniopomorskiego Centrum Edukacji Morskiej i Politechnicznej zaprezentuje zmiany w podstawie programowej kształcenia w zawodzie technik informatyk.

Gościem specjalnym będzie Pan Krzysztof Soska, zastępca Prezydenta Miasta Szczecina, odpowiedzialny za koordynowanie i integrację działań związanych m.in. z oświatą, a zaplanowany na koniec spotkania panel dyskusyjny, będzie okazją do skonfrontowania opinii czy edukacja rzeczywiście potrzebuje współpracy z biznesem.

Spotkanie odbędzie się w ramach działań upowszechniających projekt “ICT (B)usiness to(2) (E)ducation, czyli modernizacja oferty kształcenia zawodowego szkół o profilu informatycznym w powiązaniu z potrzebami lokalnego/ regionalnego rynku pracy”, którego celem jest podniesienie oferty kształcenia zawodowego szkół o profilu informatycznym.

Kiedy: 19 marca br., godz. 10.00

Gdzie: hotel Radisson Blu przy placu Rodła 10 w Szczecinie

Prosimy o potwierdzenie obecności drogą mailową mreszczynska@spnt.pl do 15 marca.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z koordynatorem projektu – panią Jolantą Balicką, tel. 91 85 22 927.

http://b2e.spnt.pl/wp-content/plugins/downloads-manager/img/icons/pdf.gif Nazwa pliku: Panel edukacyjny – agenda 188.46KB
Data dodania: 11/03/2013
FacebookTwitterGoogle PlusMore...