Technopark Pomerania serdecznie zaprasza uczennice gimnazjów z województwa zachodniopomorskiego do udziału w bezpłatnym Seminarium  „Wybór drogi zawodowej – czyli obalamy stereotypy”. Seminarium edukacyjne realizowane jest w ramach projektu „ICT (B)usiness to(2) (E)ducation czyli modernizacja oferty kształcenia zawodowego szkół
o profilu informatycznym w powiązaniu z potrzebami lokalnego/ regionalnego rynku pracy
” .

Celem spotkania jest przybliżenie młodzieży gimnazjalnej metod coachingowych pozwalających na zmianę myślenia w stosunku co do wyboru przyszłej ścieżki kariery.  Szkolenie ma pokazać  jak ważne w naszym życiu są nasze wartości, jak istotne jest ustalanie celów (jak planować, organizować i kontrolować) oraz jak za pomocą prostych ćwiczeń coachingowych wyjść z tzw. strefy komfortu.

Zakres Seminarium:

  1. Wartości a cele w wyborze zawodu (ćwiczenia)
  2. Coaching – czym jest, jak może pomóc w podejmowaniu życiowych decyzji, jak się go stosuje (przykładowa sesja coachingowa, dyskusja, uświadomienie konieczności wyjścia poza schemat)
  3. Model GROW oraz techniki coachingowe.

Seminarium edukacyjne odbędzie się w Technoparku Pomerania w Szczecinie,
ul. Niemierzyńska 17a w dniach: 4 luty, 5 luty i 6 luty 2014 r., w godzinach popołudniowych  (od 1500 do 1900). Grupa gimnazjalistek liczy 10-12 osób i uczestniczy w 1 dniu zajęć.

Prowadząca:

dr Katarzyna Niedzielska-Czyż, ICC – wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie naucza studentów i słuchaczy szeroko rozumianego prawa cywilnego. Trener Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości. W 2011 roku została certyfikowanym coachem. Po wielogodzinnych doświadczeniach jako coach i trener wie, że to w człowieku tkwi największa siła i czasem jedyne czego potrzeba to iskierki by zapalić płomień.

Z uwagi na duże zainteresowanie wymagane jest wcześniejsze potwierdzenie udziału. Zgłoszenia do 27 stycznia br. przyjmuje Koordynator projektu Jolanta Balicka, tel: 602-813-084, mail: jbalicka@spnt.pl, Decyduje kolejność zgłoszeń. W załączeniu formularz, który winien być podpisany przez delegującą szkołę gimnazjalną oraz rodzica/ opiekuna. Zapraszamy na oficjalną stronę projektu www.b2e.spnt.pl.

Termin przyjmowania zgłoszeń przedłużony do 31 stycznia 2014!

http://b2e.spnt.pl/wp-content/plugins/downloads-manager/img/icons/pdf.gif Nazwa pliku: Deklaracja udziału w zajęciach dla gimnazjalistek B
Data dodania: 16/01/2014
http://b2e.spnt.pl/wp-content/plugins/downloads-manager/img/icons/pdf.gif Nazwa pliku: Agenda B
Data dodania: 16/01/2014
FacebookTwitterGoogle PlusMore...