Szanowni Państwo,

Technopark Pomerania oraz Politechnika Koszalińska serdecznie zapraszają na spotkanie pt. „Wiosna nowych technologii”, które odbędzie się 22 maja 2014 r. w auli kampusu Politechniki Koszalińskiej. Celem wydarzenia jest przedstawienie uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych bogatej oferty szkół wyższych z województwa zachodniopomorskiego, a przede wszystkim zainteresowanie nauką nowych technologii.

Podczas spotkania zostaną zaprezentowane najciekawsze kierunki technologiczne, które zachodniopomorskie uczelnie oferują swoim przyszłym studentom. Przedstawiciele wydziałów przybliżą również uczniom możliwości rozwoju zawodowego w szybko zmieniającej się branży technologicznej. Uczestnicy spotkania zapoznają się także z ofertą dodatkowych zajęć dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Serdecznie zapraszamy Dyrektorów i Nauczycieli zachodniopomorskich szkół wraz z zorganizowanymi grupami uczniów.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie udziału. Zgłoszenia z informacją o liczbie uczestników ze szkoły należy wysłać do 16 maja 2014 r., na adres: jbalicka@spnt.pl, tel. 602 813 084.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o możliwości udziału decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapraszamy!

Do pobrania:

http://b2e.spnt.pl/wp-content/plugins/downloads-manager/img/icons/pdf.gif Nazwa pliku: Zaproszenie 369.23KB
Data dodania: 12/05/2014
http://b2e.spnt.pl/wp-content/plugins/downloads-manager/img/icons/pdf.gif Nazwa pliku: Program 425.58KB
Data dodania: 12/05/2014
FacebookTwitterGoogle PlusMore...