Szanowni Państwo,

edutainment(2)Serdecznie zapraszamy na wydarzenie IT powWOW pt.  „EDUTAINMENT: zabawki czy przyszłość edukacji” organizowane przezSzczeciński Park Naukowo-Technologiczny
Sp. z o.o. Technopark Pomerania realizujący projekt innowacyjny pn ICT (B)usiness to(2) (E)ducation czyli modernizacja oferty kształcenia zawodowego szkół o profilu informatycznym w powiązaniu z potrzebami lokalnego/regionalnego rynku pracy” oraz Stowarzyszenie Klaster ICT Pomorze Zachodnie, które odbędzie się 10 grudnia br. o godz. 17.00 w siedzibie Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego Sp. z o.o. ul. Niemierzyńska 17a w Szczecinie, sala 301.

Miałem okazję uczestniczyć w prawdziwym indiańskim powwow w Kanadzie, którą odwiedziłem kilka lat temu. To było spotkanie plemienne, z tradycyjną oprawą, strojami, śpiewem i tańcami, w których uczestniczyli wszyscy – czy mieli lat 3, czy 83. Nasze spotkania klastrowe IT powWOW! to również radosna okazja do spotkań, na których niezależnie od wieku czy doświadczenia możemy zarówno dobrze się bawić, jak i uczyć od siebie nawzajem.

Robert Bodendorf, Mikroserwis, Koszalin

Zapraszamy przedstawicieli szkół ponadgimnazjalnych oraz przedstawicieli jednostek oświatowych i edukacyjnych. Prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 5 grudnia br. do godz. 15.00 na adres: agruzewska@spnt.pl.

Do pobrania:

FacebookTwitterGoogle PlusMore...